Orosz Barbara a kirúgása után ismét belépett a rendszerbe.
Vasvári Vivien először mutatta meg újszülött kisfiát, azt is elárulta, mi lett a pici neve!
Ma délelőtt értesültünk arról, hogy Orosz Barbarát elbocsátotta a TV2, így a jövőben már nem ő irányítja a Mokka című műsort. A csatorna egyik bennfentese a lapunknak elmondta, hogy a távozás már régóta napirenden volt a kollégák között, mivel sokan úgy vélték, hogy a műsorvezetőnő viselkedése és öltözködése nem felel meg a csatorna által képviselt családbarát értékeknek. Orosz Barbara utoljára április 22-én lépett a TV2 stúdiójának színpadára.
A műsorvezető péntek délelőtt az Instagramján osztotta meg gondolatait a hírek bonyolult eseményei után. Bár a távozásáról nem beszélt, a hangulatán ez nem látszott meg: láthatóan derűsen kezdte a napot. Kicsi kedvencével az oldalán indította a reggelt, ami még inkább megédesítette a napot.
"Íme a sötétség harcosa, aki szinte elfelejtette, mi az, hogy felkelni az ágy melegéből."
- posztolta a műsorvezető a hófehér macskájáról készült képet.
Érdekes részlet, hogy a műsorvezető közösségi média profiljának bemutatkozó részében még mindig megtalálható a TV2 Mokka említése.