Március 15-én Magyar Péter az Andrássy úton tartott demonstrációt, ahol számos támogatója gyűlt össze, hogy kifejezze véleményét és elkötelezettségét a fontos ügyek mellett.


Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke újévi beszédében már felszólította Orbán Viktort az előrehozott választások kiírására, de mivel erre szerinte a miniszterelnök "gyáva vállalkozni", a TISZA maga kezdeményez társadalmi párbeszédet. A politikai akció március 15-én Budapesten, az Andrássy úton indul, ahol Magyar ígérete szerint részletesen ismerteti a további lépéseket.

"Találkozzunk március 15-én Budapesten az Andrássy úton! Ott elmondom azt is, hogy miként tudjuk felhangosítani a nép szavát annyira, hogy az mindent elsöprően és fülsiketítően hangozzon a Karmelita Palotában és a hatvanpusztai uradalmi birtok pálmaházában is" - fogalmazott Magyar a közösségi oldalán.

A magyar emberek véleménye szerint a párt célja, hogy együtt a közösséggel olyan élhető Magyarországot teremtsen, ahol a közös ügyeket valóban figyelembe veszik, és ahol a párbeszéd és a megvitatás hangsúlyos szerepet kap.

Azt ígérte továbbá, mindenkinek kikérik a véleményét és teret adnak azoknak a témáknak is, amelyekre Orbán Viktor miniszterelnök a korábbi évértékelői során nem helyezett hangsúlyt, az egészségügytől kezdve az oktatáson át a nyugdíjasok helyzetéig.

A képet Magyar Péter osztotta meg a Facebookon.

Related posts